wakacje | urlop | wypoczynek
Wesołe miasteczko – zaplanuj swój pobyt
Wesołe miasteczko – zaplanuj swój pobyt

Wesołe miasteczko – zaplanuj swój pobyt

Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najczęściej wybieranych kierunków rodzinnych urlopów. Szczególnie sezon letni gwarantuje duże natężenie ruchu turystycznego. Wyprawa nad Bałtyk to okazja do zażycia relaksu nad wodą, jak również nieco bardziej aktywnego spędzenia czasu. Dla przykładu, miejscem w którym można znaleźć cały szereg rozrywki jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które tam funkcjonuje może być interesującym pomysłem na familijny(ą) wypad. Ale z czym to się je?

Z czego słynie wesołe miasteczko

Jak wspomniano, Władysławowo to nie tylko słona woda i plaże, to także świetnie wyposażone wesołe miasteczko. Wesołe miasteczka posiadają w swojej ofercie sporo atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Obfitość atrakcji i ich tematyczność sprawiają, że każda(y) osoba może znaleźć tu coś interesującego.

Najmłodszym odwiedzającym na pewno spodobają się różnego rodzaju karuzele i zjeżdżalnie. Oprócz tego, że są dopasowane wzrostowo i wiekowo do dzieci, są też podzielone na różne grupy tematycznie. Fun dla dziewczynek i dla chłopców. Kolejną atrakcją, którą uwielbiają najmłodsi są klimatyczne miejsca w stylu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki tajemniczemu wystrojowi mogą wywołać wiele pozytywnych emocji. Starsze dzieci i dorośli nie zostali zapomniani w trakcie budowy wesołego miasteczka. Dużo kolejek, bądź urządzeń czeka tu na starszych wizytatorów. Gwarantują one dużego wystrzału adrenaliny dzięki temu jak zostały skonstruowane. Oczywiście, wszystkie punkty programu muszą też spełniać odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i zapewniać klientom odpowiednią ochronę. Wartym rozważenia pomysłem na odpoczynek między różnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są licznie występujące punkty gastronomiczne i strefy gier i zabaw.

Jak poruszać się po wesołym miasteczku

Uwzględniając spory areał wesołego miasteczka, udając się tam dobrze mieć chociaż zarys planu. Moc atrakcji sprawia, że odwiedzenie wszystkich jest w zasadzie awykonalne. Warto wizytę zacząć pomału, stale podnosząc poziom intensywności doświadczeń.

Zabawa] w strefie gier będzie pierwszym proponowanym przystankiem. Można tu wziąć udział w różnych konkursach i wyzwaniach, a nieraz [zdobyć symboliczne upominki. Kolejnym miejscem, które bardzo spodoba się pociechom będą liczne dmuchane zjeżdżalnie, jak również gokarty i elektryczne karuzele. Gdy te atrakcje zostaną sprawdzone, ciekawą myślą są odwiedziny w domu strachów. Niespodzianki, które tam znajdziemy mogą podnieść tętno zarówno najmłodszym, jak i ich opiekunom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i tworzą wszelkiego typy efekty optyczne powinien natomiast dostarczyć rodzinie wiele śmiechu. Krótki przystanek przy jednej z budek z jedzeniem na oddech i można skorzystać z kolejek. Tutaj pojawiają się atrakcje dla starszych osób. Kolejki jeżdżące z znaczną prędkością, katapulty czy Crazy Tower to doznania, które zostaną przez długi czas we wspomnieniach każdego kto je wypróbuje. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika podniesionej adrenaliny. Po całym dniu rozrywki czeka na gości kino 9D, w którym można odpocząć i cieszyć oko cyfrowymi seansami z dużą ilością efektów specjalnych.

Na co zwrócić uwagę planując odwiedziny w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku ma być przede wszystkim dobrze spożytkowanym czasem. Zatem planując wycieczkę warto wziąć pod uwagę na pierwszym miejscu preferencje członków rodziny. Znalezienie kompromisu pozwoli mieć pewność, że cala rodzina będzie się świetnie bawić\mieć fun. Niegłupim pomysłem może też być poczytanie opinii w sieci, zdarza się, że komentarze użytkowników są pomocne. Jest również możliwość skorzystania z pomocy obsługi parku rozrywki. Niezależnie od tego, czy będzie to zaplanowana czy spontaniczna wycieczka, przy okazji wizyty we Władysławowie, warto uwzględnić tutejsze wesołe miasteczko.